Зв'яжіться з нами

Ми радо допоможемо

Знайдіть наші контактні дані чи наших дистриб'юторів, які  знаходиться поблизу вас. Якщо у вас є якісь запитання чи ви хочете особисту консультацію, зверніться до наших співробітників на пряму, або через нашу контактну форму.

Україна
IMG_2262.jpg

Регіональні менеджери

Дистрибуційні продажі

У нас 9 регіональних менеджерів. які відповідають за дистрибуційні продажі в Україні. Вони завжди готові вам допомогти:вислухати, проконсультувати чи приїхати до вас на зустріч.

Україна
KREISEL Baustelle.tif

Регіональні менеджери

Об'єктні продажі

Наш відділ об'єктних продаж складається з 6 висококваліфікованих спеціалістів, які радо вас проконсультують стосовно нашої продукції і її застосування, відвідають вас на об'єкті.

Закордон
Depositphotos_198404846_XL.jpg

Менеджери з експорту

Експортні продажі

Нашу продукцію можна придбати не лише в Україні. Якщо вас цікавить, як купити KREISEL продукти у вас в країні чи співпраця з нашою компанією, вам радо допоможуть наші менеджери з експортних продаж.

Дистриб'ютори
Wo kaufen.jpg

Поблизу вас

Де купити

За допомогою нашого пошуку ви швидко та легко знайдете найближчого продавця будівельних матеріалів, який знаходиться поруч.

Україна та закордон
Depositphotos_12866842_DS.jpg

оперативна інформація

Підтримка клієнтів

Якщо ви хоче знати статус вашого замовлення, чи отримати технічну консультацію стосовно продукту, який вас цікавить, наші співробітники оперативно нададуть вам потрібну інформацію.

Київ
Team KREISEL UA.jpg

Адреса та контактні дані

Центральний офіс

ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»

вул. Велика Васильківська 55 Г,

03150 Kиїв

Planung Icon 260x260.png

Швидко і просто

Форма зворотнього зв'язку

Ви можете звернутись до нас також у письмовій формі. Просто заповніть контактну форму та надішліть її. Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

м. Фастів
DJI_0136.JPG

Адреса та контактні дані

Завод

Завод KREISEL

вул. Андрія Шептицького,1

08500 м. Фастів