KREISEL- сучасні рішення в будівництві

KREISEL UA Реставрація  банк ADM TRADING UKRAINE,501, 662,егаліз,Київ.jpg

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки відіграють дуже важливу роль в системах утеплення. Вони являють собою не лише індивідуальне дизайнерське рішення, але й захищають фасад від зовнішніх факторів впливу.

Strona_farby.jpg

Фарби

Фасадні фарби не тільки надають кольору поверхні, але і виконують захисну роль для фасаду будівлі. Фарба хорошої якості запобігає проникненню вологи, дощової води в штукатурку та систему утеплення.

Системи утеплення.jpg

Системи утеплення фасадів

Для утеплення фасадів доступні різні системи та матеріали. Тут ви отримуєте огляд і дізнаєтесь, що слід врахувати.

wylewki.jpg

Стяжки та нівелюючі суміші

Будь то дерево, камінь, керамічна плитка, пластик чи килим - стяжки та неівелюючі маси забезпечать вам міцну основу для кожного підлогового покриття та застосування.

Fliessenboden.jpg

Клейові суміші для плитки

Велика кількість різноманітних облицювальних матеріалів, зокрема різних видів плитки, ускладнює підбір відповідного клею для них.

ROEFIX_IM2014_01_MAUERMOERTEL.tif

Мурувальні суміші

До найчастіше виконуваних будівельних елементів звичайно ж належать стіни. Вони споруджуються в основному методом кладки за допомогою відповідних мурувальних розчинів.

10. Штукатурні суміші.jpg

Штукатурні суміші

Штукатурні суміші в першу призначені для базового вирівнювання, тобто для усунення значних перепадів і підготовки поверхні до нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів, шпаклювання чи облицювання

Strona_kleje do płytek.jpg

Гідроізоляція

Гідроізоляційні суміші KREISEL призначені для гідроізоляції поверхні під подальше облицювання. Вони виконують дуже важливу функцію в захисті будівельних елементів (основи) від води та вологи.