Новинка! KREISEL 308 Ґрунт глибокого проникнення професійний гелевий

Нова генерація ґрунтів!

KREISEL 308 Ґрунт глибокого проникнення професійний гелевий - це вдосконалена професійна ґрунтовка, створена для підготовки та зміцнення поверхні перед нанесенням наступних будівельних робіт, таких як: нанесення дисперсійних фарб, клейових розчинів, фінішних шпаклівок, приклеюванням керамічної плитки або шпалер, нанесенням основи для підлогових покриттів, штукатурення і т.п.

Основні переваги:▶

☑ Гелева консистенція: інноваційна формула гелю запобігає стіканню та розбризкуванню з пензля або малярної щітки під час нанесення, що полегшує роботу на різних поверхнях.

☑ Універсальне використання: продукт призначений як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, тому його можна використовувати в різних умовах.

☑ Посилення та обмеження водопоглинання: ґрунтовка глибоко проникає в основу обмежуючи водопоглинаючу здатність, стабілізує та зміцнює слабкі та нестабільні поверхні, готує поверхню до прийняття наступних шарів оздоблювальних матеріалів.

☑ Економить час та гроші: завдяки гелевій структурі матеріалу можливе одношарове покриття поверхні в залежності від поглинаючої здатності та структури поверхні, а наступні будівельні оздоблювальні роботи можна починати вже через 30 хвилин.

Густина: ≥ 1,02 г/см3

Колір після висихання: прозорий

Час висихання за температури 20(±2) °С: ≤ 2 год

Витрата: ≈ 0,05-0,3 л/м²

Ґрунтувальний засіб KREISEL 308 відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками, надійністю та простотою у використанні.

Слідкуйте за новинками на нашому сайті та в соціальних мережах!

 

ТМ Kreisel зарекомендувала себе як високоякісна європейська продукція, яка посідає гідне місце серед інших торгових марок, які присутні на будівельному ринку України.

В свій день народження ми хотіли би в першу чергу подякувати Всім, хто був ці роки поруч з нами – Друзі, Колеги, Партнери.

Ми хочемо побажати Вам безмежних просторів перспектив, ідей, проєктів, можливостей, засобів і ресурсів. Нехай наша співпраця завжди дає щедрі плоди і високі результати, нехай до вашого ентузіазму, наполегливості та професіоналізму додаються удача і великий потенціал!

З Днем Народження KREISEL Україна!

Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!

НОВИНКА! 020 Штукатурка фасадна cилоксан–силіконо


KREISEL 020 Силоксан-силіконова штукатурка – це готова до застосування штукатурна маса на базі дисперсії органічних смол, модифікована силоксан-силіконовою емульсією, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок. Служить для ручного виконання декоративного, фінішного, штукатурного шару на бетонних поверхнях, цементно-вапняних і гіпсових штукатурках, а також на армованому шарі в системах утеплення KREISEL КОТЕДЖ та KREISEL ОБ’ЄКТ по мінеральній ваті. Застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Основні переваги: ▶

☑ Довговічність - найголовніший плюс силоксан-силіконової штукатурки. Термін служби фасадного покриття, яке завдано з дотриманням технології, становить до 15 років і більше.

☑ Паропроникність - дозволяє стінам «дихати», завдяки чому всередині фасаду не накопичується конденсат.

☑ Стійкість до атмосферних впливів - не страшні жодні перепади температури та атмосферні опади.

☑ Антистатична – компоненти, що входять до складу штукатурки, не тільки не «притягує» пил, а й має здатність самоочищатися, відштовхувати бруд.

☑ Міцність - високостійка до механічних пошкоджень: ударів та подряпин.

☑ Стійкість до ультрафіолету - колір фасаду не вигоряє під впливом сонячних променів та зберігає свою насиченість довгі роки.

В залежності від вмісту та розміру зерна мінерального заповнювача, можливе отримання фактур «короїд» та «баранець». Тонується згідно кольорової палітри KREISEL.

Для тонування доступні дві бази – База B (біла)/База D (прозора).

Силоксан-силіконова штукатурка KREISEL 020 має всі найкращі характеристики традиційних сумішей для обробки стін фасадів.

Слідкуйте за новинками на нашому сайті та в соціальних мережах