KREISEL- клейові суміші для плитки

Клейові суміші для плитки

Велика кількість різноманітних облицювальних матеріалів, зокрема різних видів плитки, ускладнює підбір відного клею для них.

Залежно від поверхні, що облицьовується, типу облицювального матеріалу, умов експлуатації - до різних клеїв пред'являються свої вимоги. За типом плитка поділяється на : кераміка, клінкер, керамограніт, натуральний камінь, мозаїка. Поширена помилка при виборі клейової суміші - вибір облицювальної суміші виходячи тільки з типу і розміру плитки, що не зовсім правильно. Для керамічної плитки найкраще обирати клейові суміші класу С1 (наприклад, MULTI 102). Для гресс плитки (це матеріал з дуже обмеженим водопоглинанням, поверхня якого дуже гладка) найкраще підійдуть  клейові суміші класу С2, модифіковані спеціальними добавками, які підвищують адгезію клею (наприклад, ELASTI MULTI 104, SUPER ELASTI 107). Еластичні та високоеластичні клейові суміші класу С2 також рекомендуються і для приклеювання широкоформатної плитки зі стороною більше 60 см чи для облицювання основ схильних до деформацій.

Для природного каменю найкраще використовувати білий клей, який знизить ризик знебарвлення поверхні каменю (NATURSTEIN-KLEBER 108). Білі клеї також хороше рішення для облицювання клінкерною плиткою та скляною мозаїкою.