KREISEL- штукатурні суміші

Штукаутурні суміші

Штукатурні суміші в першу  призначені  для базового вирівнювання, тобто для усунення значних перепадів і підготовки поверхні до нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів, шпаклювання чи облицювання плиткою.

За складом штукатурні суміші можна розділити на гіпсові та цементні. Перші використовуються виключно для внутрішніх робіт в сухих, теплих приміщеннях. Цементні та цементно-вапняні можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, адже вони здатні протистояти впливу вологи, температурних перепадів та стійкі до мікробіологічної корозії.

 Цементно-вапняні штукатурки для ручного та механічного нанесення водонепроникні, тому вони підходять для всіх типів вологих приміщень. Деякі штукатурні суміші, які входять у наш асортимент, є також морозостійкими, а тому ідеально підходять для зовнішнього використання (KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 501 та KALKZEMENT-MASCHINENPUTZ 502L).

 Підготовка основи - дуже важливий фактор для легкості нанесення та високої якості кінцевого покриття. Ми пропонуємо ґрунтувальні засоби для всі типи основ та умови, в яких проводяться фінішні роботи.