KREISEL- системи утеплення фасадів

Системи утеплення фасадів

 

Починаючи будівництво або модернізацію будинку, варто подбати про хорошу якість матеріалів та добре виконану систему утеплення фасадів, завдяки якій ми зменшимо витрати на опалення, а отже заощадимо кошти. Для того, щоб інвестиція була ефективною та приносила очікувані заощадження, необхідно правильно і якісно підібрати матеріали для системи утеплення і проконтролювати, щоб монтажні роботи були виконані професійно згідно існуючим нормам і вимогам.

Що ж слід враховувати при виборі системи утеплення? Найважливішими є два фактори. Перший - це тип теплоізоляції, другий - місце, де розташована будівля.

Здебільшого для утеплення використовують два матеріали: полістирол та мінеральну вату. Мінеральна вата є паропроникною, тому всі інші елементи системи утеплення повинні теж відповідати цьому критерію, особливо це стосується матеріалів декоративного оздоблення. У KREISEL система утеплення на мінеральній ваті носить назву  TURBO-W і включає такі оздоблювальні матеріали як: мінеральну EDELPUTZ MINERALISCH Р100, силіконову NANOTYNK 031 чи силікат-силіконову SISITYNK 040 штукатурки.

Дуже важливим елементом при виборі системи утеплення є також саме розташування будинку, який потрібно утеплити. Правильно підібрана система утеплення з урахуванням умов місцерозташування гарантуватиме довговічність експлуатації, а також збереже чистоту та інтенсивність кольору. У міських та промислових агломераціях, де ми маємо справу з великою кількістю пилу та забруднення, найкраще працюють штукатурки, що самоочищаються на основі силіконових полімерів - NANOTYNK 031. Поблизу лісів, парків, найкращим вибором будуть штукатурки, стійкі до біологічного росту, наприклад, на основі рідкого скла - SISITYNK 040. Дана штука також добре підійде для будинків в районі  водойм, озер, ставків, річок. Тут також можна використовувати мінеральні штукатурки (EDELPUTZ MINERALISCH Р100), пофарбовані фасадними фарбами. У місцях, що піддаються механічним пошкодженням, ми рекомендуємо обирати дисперсійні штукатурки(готові до використання), які мають більшу ударну міцність, ніж мінеральні штукатурки.