Виконання перегородок з скляних пустотілих блоків, використовуючи розчин GLAS-BAUSTEINMORTEL 140
Головна сторінка - Технології КРАЙЗЕЛЬ - Зведення внутрішніх перегородок
Після позначення проходу перегородки і планування розміщення елементів, на прилеглих стінах вмонтовуються алюмінієві U-подібні профілі (якщо вони застосовуються) або тимчасово встановлені дошки відповідного розміру, брус або кутики, що дозволяють зробити ребра каркасної рами. Потім встановлюються еластичні прокладки, що заповнюють розширювальні шви. Подібні елементи, що дозволяють сформувати нижнє ребро (цоколя), розміщуються на підлозі. Потім розміщують і прикріплюють необхідну арматуру ребер.
Підготовлений розчин GLAS-BAUSTEINMORTEL 140 густої пластичної консистенції наноситься на нижнє ребро, а потім укладається нижній шар скляних пустотілих блоків. Пустотілі блоки укладають вздовж шнура, розтягнутого на їх верхній грані. Наступні елементи укладають, наносячи розчин на бокову поверхню кожного пустотілого блоку, щоб заповнити ним щілину вертикальних швів. Розчином кладки заповнюють також вертикальний відрізок каркасного ребра. Відстань між пустотілими блоками визначається, використовуючи дистанційні хрестики для скляних пустотілих блоків.
Потім наносять розчин на поверхню першого шару пустотілих блоків і вдавлюють в нього два стержні горизонтального армування. Переносять шнур на вищий рівень і починають укладання наступного шару стіни.
При укладанні пустотілих блоків рекомендується постійно видаляти мокрою ганчіркою надлишки розчину, видавленого з швів.
При укладанні кожного шару перевіряється його рівень. При цьому необхідно уникати ударів на пустотілих блоках кельмою або іншим інструментом. Необхідно використовувати тільки гумові молотки.
Потім укладають наступні ряди кладки. Після укладання останнього ряду над пустотілими блоками виконують горизонтальне ребро каркаса.
Після завершення зведення стіни і твердіння розчину, відривають пластинки дистанційних хрестиків. Розчин GLAS-BAUSTEINMORTEL 140 білого кольору може замінити розчин для затирки швів. Однак рекомендується виконати затирку швів стіни за допомогою розчину FUGENBUNT 700,який дозволяє отримати кольорові шви. В цьому випадку при зведенні перегородки необхідно залишити шви незаповненими на глибині близько 1 см. Дії такі ж, як у випадку затирки швів між керамічними плитками. Розчин наноситься за допомогою гумової терки для затирки швів косими рухами по відношенню до країв пустотілих блоків.
Після висихання розчину потрібно видалити його залишки на поверхні скляних пустотілих блоків за допомогою мокрої ганчірки. При цьому потрібно звернути увагу на те, щоб не вимити затирку зі швів.