Заповнення швів між гіпсокартонними плитами
Головна сторінка - Технології КРАЙЗЕЛЬ - Зведення внутрішніх перегородок
Перед початком затирки швів потрібно очистити поверхню плит в зоні стиків від забруднень, пилу. Зрізані, відповідним чином фрезеровані краї потрібно змочити водою. Оригінальні краї плит, що фрезеруються на заводі, змочувати не потрібно. Підготовленный гіпсовий шпаклювальний розчин наносять і розгладжують впоперек лінії стику плит. Розчин вдавлюють якнайдалі, щоб ретельно заповнити весь шов.
Потім однаковим рухом наносять і розгладжують шпаклювальний розчин уздовж всього шва.
За допомогою шпателя в заздалегідь нанесений розчин вдавлюють армуючу стрічку. Це може бути паперова стрічка, самоклейна сітчаста стрічка з скловолокна або стрічка з флізеліну. Необхідно уникати повітряних бульбашок під стрічкою. Поверхня стрічки покривається тонким шаром видавленого шпаклювального розчину, надлишки якого знімають і залишають шов до висихання.
Потім накладають наступний шар смугою на 5 см ширше, ніж зона стику плит, розгладжують і чекають його висихання.
Останній, третій шар шпаклювального розчину наноситься ширшим, ніж попередній шар і старанно вирівнюється з поверхнею плит. Після висихання останнього шару шпаклівки починають його шліфування і розгладжують шов за допомогою дрібнозернистого наждачного паперу.