Фарбування внутрішніх стін приміщення
Головна сторінка - Технології КРАЙЗЕЛЬ - Нанесення малярного покриття
Перед початком фарбування потрібно підготувати поверхню. Видалити відстаючі покриття та фрагменти, а також заповнити щілини або вирівняти поверхню.
Щоб запобігти появі забруднень, видалення яких займає багато часу або може привести до пошкодження елементів, які очищуються, всі елементи, які не підлягають фарбуванню, необхідно демонтувати або захистити стрічкою, плівкою, листами паперу і тощо.
Дуже важливо заґрунтувати поверхню відповідним грунтуючим засобом. У рідких випадках (поверхні, які обсипаються, нерівномірно або сильно поглинають вологу) відсутність грунтовки може викликати дефекти малярного покриття. Крім того використання грунтовки збільшує адгезію і продуктивність фарби, а також полегшує фарбування.
Безпосередньо перед фарбуванням потрібно перевірити відповідність кольору фарби замовленню і ретельно її перемішати за допомогою міксера з низькими обертами або вручну. Фарба, призначена для фарбування певної поверхні, повинна бути з однієї виробничої партії, щоб не було відмінностей у відтінках.
Фарбування слід почати з важкодоступних місць, використовуючи відповідним чином підібрану щітку
Фарбування виділеної повер|хні потрібно здійснювати безперервно валиком або малярною щіткою.