Як це працює?
Після подачі заявки в офіс компанії KREISEL відбувається завантаження силосів на заводі компанії – в м. Фастів Київської обл. Загрузка відбувається автоматично за допомогою завантажувального рукава гравітаційним способом, без використання компресорних агрегатів.
Перед завантаженням зважується автомобіль з порожнім силосом. Після завантаження автомобіль разом з наповненим силосом знову в'їжджає на ваги. Ваги точно показують загальну масу автомобіля і наповненого силосу. Різниця між цими двома показниками і є масою будівельного матеріалу, завантаженого в силос. Зважування автомобіля з силосом перед в’їздом на виробниче підприємство і після завантаження силосу є ще однією важливою перевагою для клієнтів, що використовують технологію SILOTECH. В разі не використання всього вмісту силосу, частину будівельного матеріалу можна повернути на завод, клієнт платить тільки за використану кількість будівельного матеріалу.
Наповнений силос перевозиться до клієнта спеціалізованим вантажним автомобілем.
Технологія SILOTECH, яка полягає на транспортуванні сипучих матеріалів за допомогою силосів, дозволяє обмежити обслуговуючий технічний персонал до однієї людини. Водій автомобіля, який перевозить силос, є одночасно оператором пристрою, який забезпечує установку силосу в горизонтальному положенні. Найпростішим і одночасно достатнім способом забезпечення необхідних умов для опори конструкції силосу є укладання бетонних дорожніх плит, які використовуються для створення тимчасових доріг на будівельних майданчиках.
Плити потрібно укласти на твердій основі і ретельно вирівняти, щоб силос, який стоїть на них, не перекинувся. Дорожні плити також використовуються для стабілізаційних опор вантажного автомобіля під час установки силосу у вертикальній позиції. З метою швидкої і безпечної установки силосу рекомендується укласти декілька сегментів дорожніх плит, які створюють твердий майданчик під силоси і короткий під'їзний шлях до місця установки силосу, щоб запобігти буксуванню коліс вантажного автомобіля при маневруванні.
Після вивільнення кріплень, які утримують силос під час транспортування і установки, важіль, що піднімає силос, складається, і автомобіль вже може покинути будівельний майданчик.
Після установки силосу вмонтовується залежно від потреб: Змішувально - подавальна система. Це може бути комплект з: - агрегату SILOMAT (компресор і ємкість під тиском), штукатурного агрегату, розпиляючого апарату, шлангів, які подають матеріал і стисле повітря, а також з‘єднуючих дротів; - насоса-мішалки для наливних підлог, подаючого шланга і пульта, який керує роботою насоса; - змішувача безперервної дії для приготування розчинів для кладки або клейових сумішей.
Наконечники шлангів, які перекачують матеріал, необхідно завжди ретельно закручувати спеціальним ключем, що гарантує правильну і безпечну роботу.
При використання агрегату типу SILOMAT залежно від умов роботи встановлюються параметри дозування і перекачування матеріалу.
Після під'єднання всіх з’єднуючих дротів, підключення до електромережі, а у випадку штукатурного агрегату і змішувача безперервної дії також до водопровідної мережі можливий пуск пристроїв.
Нанесення штукатурної суміші на стіни і стелі здійснюється за допомогою розпиляючого апарату (пістолета). Це дуже проста операція. Необхідно тільки зберігати більш менш однакову відстань отвору пістолета від поверхні, на яку наноситься штукатурка. Перед початком штукатурних робіт потрібно заґрунтувати стіни і стелі відповідним засобом.
Після нанесення штукатурки її вирівнюють за допомогою довгої рейки типу „H”.
Завершальним етапом штукатурних робіт є розгладжування поверхні розчину.
Найбільш безпечним методом збереження безперервності робіт за технологією SILOTECH є установка на будівельному майданчику двох силосів. В разі наявності одного силосу рекомендується зробити замовлення на його заповнення або на новий силос в той момент, коли рівень матеріалу, який знаходиться в силосі, знизиться до рівня конуса в нижній частці силосу.
Дуже важливою частиною робіт за технологією SILOTECH є правильний догляд за устаткуванням. Особливо схильні до забруднення і пошкодження штукатурні агрегати і мішалки, в яких сипучий і сухий матеріал змішується з водою. Після завершення кожного робочого дня необхідно демонтувати і ретельно промити проточною водою всі елементи системи, які контактують з матеріалом, змішаним з водою. Це стосується також подаючих шлангів.
Процес завантаження порожнього силосу на вантажний автомобіль аналогічний до процесу його установки на будівельному майданчику. Кріпильні елементи вводяться в гнізда на корпусі силосу, підіймальний важіль піднімає силос, а потім встановлює його в горизонтальне положення на платформі автомобіля.
Силос перевозиться на один із заводів компанії KREISEL і знову заповнюється.