Термоізоляція основної частини стіни - Підготовка основи
Головна сторінка - Технології КРАЙЗЕЛЬ - Термоізоляція зовнішніх стін будівель
123
До початку робіт з термоізоляції будівлі необхідно відповідним чином підготувати робочу поверхню. Вона повинна бути стабільною, рівною, з достатньо несучою здатністю і очищеною від забруднень, які зменшують адгезію клейового розчину (наприклад пилу, масел, антиадгезійних засобів, моху). Необхідно перевірити несучу здатність штукатурного покриття шляхом постукування. Глухий звук означає, що штукатурка відшарувалася від основи і її необхідно видалити. Рекомендується також збити штукатурку на зовнішніх поверхнях віконних і дверних укосів для їх утеплення без зайвого закриття віконних і дверних рам.
123
Крихкі, з низькою адгезією малярні покриття необхідно видалити. Адгезію покриття можна перевірити, якщо надрізати його ножем, приклеїти клейку стрічку, а потім її відірвати. Якщо в результаті цього випробування відірветься фрагмент покриття, його необхідно вважати за покриття з низькою адгезією. Локальні пошкодження і місця, де штукатурка погано пов'язана з основою, необхідно заповнити штукатурним розчином 560 або вирівнюючим шпаклювальним розчином NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427. Нерівності поверхні більше 1 см необхідно вирівняти за допомогою вирівнюючого шпаклювального розчину NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427 або шпаклювально-реставраційного розчину SPACHTEL-REPARATURMÖRTEL 429. Нерівності поверхні більше 2 см потрібно вирівняти за допомогою ізоляційних плит різної товщини.
123
Водопоглинаючі поверхні (наприклад, газобетонні блоки), нерівномірно поглинаючі і піщані необхідно заґрунтувати засобом TIEFGRUND-LMF 301..