Фарби інтер'єрні та фасадні

Фасадні фарби не тільки надають кольору поверхні, але і виконують значну захисну роль для фасаду будівлі. Фарба гарної якості запобігає проникненню вологи, дощової води в штукатурку та систему утеплення. Крім того, фарба згладжує структуру штукатурки, завдяки чому бруд та пил краще змивається дощовою водою. Теж саме відбувається з мохом, водоростями та грибковими спорами, а це означає, що пофарбовані фасади менш сприйнятливі до біологічного ураження. Цей ефект особливо помітний, коли ми використовуємо фарби на основі силікону, такі як KREISEL 003 Фарба фасадна силіконова або KREISEL 005 Фарба фасадна силіконова егалізаційна. Силікон, що міститься в цих продуктах, покращує стійкість покриття до забруднень та полегшує очищення поверхні. Ці фарби також паропроникні, що робить їх придатними для стін з високими вимогами до дифузії пари. Фасадні фарби підходять не тільки для систем теплоізоляції, але і як обробка для цементно-вапняних штукатурок або бетонних поверхонь.


Фарби KREISEL можна використовувати не тільки на фасаді, але і в середині приміщення. Висока стійкість до миття чи стирання робить їх ідеальним рішенням для фарбування інтенсивно експлуатованих місць, таких як сходи, коридори.


Щоб фарба краще трималась на поверхні та довше служила, важливого значення має підготовка самої поверхні, а саме опрацювання її ґрунтуючим засобом. Ми рекомендуємо KREISEL 301 Ґрунт глибокого проникнення професійний для всіх типів фарб, який підходить для переважної більшості основ.