Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами

Ми радо допоможемо

Знайдіть наші контактні дані чи наших дистрибуторів, які знаходиться поблизу вас. Якщо у вас є якісь запитання чи ви хочете особисту консультацію, зверніться до наших співробітників на пряму, або через нашу контактну форму.

Україна

Регіональні менеджери

Дистрибуційні продажі

У нас 9 регіональних менеджерів, які відповідають за дистрибуційні продажі в Україні. Вони завжди готові вам допомогти: вислухати, проконсультувати чи приїхати до Вас на зустріч.

Україна

Регіональні менеджери

Об'єктні продажі

Наш відділ об'єктних продаж складається з 6 висококваліфікованих спеціалістів, які радо Вас проконсультують стосовно нашої продукції і її застосування, відвідають Вас на об'єкті.

Україна

Регіональні менеджери

Відділ по роботі з мережами

TM KREISEL представлена в національних мережах будівельних гіпермаркетів Епіцентр та Нова Лінія, а також у французькій мережі Леруа Мерлен.

 

Широкий асортимент лінійки STANDARD та NANOFIX задовільнить потреби покупців в різному ціновому сегменті.

Закордон

Менеджери з експорту

Експортні продажі

Нашу продукцію можна придбати не лише в Україні. Якщо Вас цікавить, як купити продукти KREISEL у Вас в країні чи співпраця з нашою компанією, Вам радо допоможуть наші менеджери з експортних продаж.

Дистрибутори

Поблизу Вас

Де купити

За допомогою нашого пошуку Ви швидко та легко знайдете найближчого продавця будівельних матеріалів, який знаходиться поруч.

Україна та закордон

оперативна інформація

Підтримка клієнтів

Якщо Ви хоче знати статус вашого замовлення, чи отримати технічну консультацію стосовно продукту, який Вас цікавить, наші співробітники оперативно нададуть Вам потрібну інформацію.

Київ

Адреса та контактні дані

Центральний офіс

ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»

вул. Велика Васильківська 55 Г,

03150 Kиїв

Швидко і просто

Форма зворотнього зв'язку

Ви можете звернутись до нас також у письмовій формі. Просто заповніть контактну форму та надішліть її. Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

м. Фастів

Адреса та контактні дані

Завод

Завод KREISEL

вул. Андрія Шептицького,1

08500 м. Фастів