KREISEL- сучасні рішення в будівництві

Штукатурки декоративні

Декоративні штукатурки відіграють дуже важливу роль в системах утеплення. Вони являють собою не лише індивідуальне дизайнерське рішення, але й захищають фасад від зовнішніх факторів впливу.

Фарби інтер'єрні та фасадні

Фасадні фарби не тільки надають кольору поверхні, але і виконують захисну роль для фасаду будівлі. Фарба хорошої якості запобігає проникненню вологи, дощової води в штукатурку та систему утеплення.

Системи утеплення фасадів

Для утеплення фасадів доступні різні системи та матеріали. Тут ви отримуєте огляд і дізнаєтесь, що слід врахувати.

Стяжки та вирівнювальні суміші

Будь то дерево, камінь, керамічна плитка, пластик чи килим - стяжки та вирівнювальні суміші забезпечать Вам міцну основу для кожного підлогового покриття.

Клеї для плитки

Велика кількість різноманітних облицювальних матеріалів, зокрема різних видів плитки, ускладнює підбір відповідного клею для них.

Мурувальні суміші

До найчастіше виконуваних будівельних елементів звичайно ж належать стіни. Вони споруджуються в основному методом кладки за допомогою відповідних мурувальних розчинів.

Штукатурні суміші стартові

Штукатурні суміші в першу чергу призначені для базового вирівнювання, тобто для усунення значних перепадів і підготовки поверхні до нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів, шпаклювання чи облицювання.

Гідроізоляційні суміші та мастики

Гідроізоляційні суміші KREISEL призначені для гідроізоляції поверхні під подальше облицювання. Вони виконують дуже важливу функцію в захисті будівельних елементів (основи) від води та вологи.

Правильне утеплення фасадів матеріалами KREISEL

 

Компанія KREISEL пропонує комплексні рішення для утеплення фасадів, що дає змогу не лише знизити витрати на опалення, але й підвищити комфорт проживання.

Системний підхід у будівництві та ремонті

 

Компанія KREISEL, яка спеціалізується на продажу будівельних матеріалів, пропонує інноваційні рішення для забудовників та прорабів.