KREISEL- сучасні рішення в будівництві

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки відіграють дуже важливу роль в системах утеплення. Вони являють собою не лише індивідуальне дизайнерське рішення, але й захищають фасад від зовнішніх факторів впливу.

Фарби

Фасадні фарби не тільки надають кольору поверхні, але і виконують захисну роль для фасаду будівлі. Фарба хорошої якості запобігає проникненню вологи, дощової води в штукатурку та систему утеплення.

Системи утеплення фасадів

Для утеплення фасадів доступні різні системи та матеріали. Тут ви отримуєте огляд і дізнаєтесь, що слід врахувати.

Стяжки та нівелюючі суміші

Будь то дерево, камінь, керамічна плитка, пластик чи килим - стяжки та неівелюючі маси забезпечать вам міцну основу для кожного підлогового покриття та застосування.

Клейові суміші для плитки

Велика кількість різноманітних облицювальних матеріалів, зокрема різних видів плитки, ускладнює підбір відповідного клею для них.

Мурувальні суміші

До найчастіше виконуваних будівельних елементів звичайно ж належать стіни. Вони споруджуються в основному методом кладки за допомогою відповідних мурувальних розчинів.

Штукатурні суміші

Штукатурні суміші в першу призначені для базового вирівнювання, тобто для усунення значних перепадів і підготовки поверхні до нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів, шпаклювання чи облицювання

Kleje do płytek, płytki ceramiczne, gresowe

Гідроізоляція

Гідроізоляційні суміші KREISEL призначені для гідроізоляції поверхні під подальше облицювання. Вони виконують дуже важливу функцію в захисті будівельних елементів (основи) від води та вологи.