KREISEL- надійний Партнер для Ваших Проєктів

KREISEL - провідний виробник та постачальник будівельних матеріалів та систем, який за 50 років з початку свого заснування, перетворився від  німецького сімейного підприємства у міжнародну групу підприємств  із сучасним виробництвом та високоякісною продукцією, перевіреною часом.

Усі наші дії і плани направлені на побудову довгострокових рівноправних партнерських відносин з нашими клієнтами та  партнерами. Підтримання таких відносин забезпечується за допомогою постачання високоякісних продуктів виготовлених за німецькими рецептурами з використанням сировинних компонентів європейського виробництва, суворим дотриманням технологічного процесу виготовлення і контролем якості сировинних компонентів і готової продукції. Наші спеціалісти завжди готові надати компетентну технічну консультацію та фахову підтримку у будівельних проектах.

Маючи понад 600 співробітників, 10 заводів, представництва у 9 країнах Центральної та Східної Європи KREISEL намагається бути ближче до своїх клієнтів і їх потреб. Окрім того,  KREISEL належить до німецького концерну FIXIT GUPPE, який робить великий акцент на розробку та впровадженні сучасних, інноваційних та висококваліфікованих рішень з акцентом на діджиталізацію.

Місія та Цінності

Наша Місія та Цінності

Познайомтеся з нами ближче! KREISEL - компанія з багаторічною історією та досвідом.

ТОП новини

НОВИНИ

Читайте новини про KREISEL в сучасних каналах соціальних мереж та пресі.

Будівельна галузь

ТМ «KREISEL»

Пізнай нас ближче! KREISEL - це бренд з багаторічною історією та досвідом.

Концерн

FIXIT Gruppe

П'ять брендів - одна філософія.

Наші цінності

Compliance політика FIXIT GRUPPE

Дотримання законодавства, а також суворе дотримання правил є частиною основних цінностей і принципів нашої компанії.

АКАДЕМІЯ

АКАДЕМІЯ KREISEL

Охоче ділимося набутими знаннями та досвідом.

Місцерозташування

Україна

KREISEL в Україні

В Україні продукція KREISEL виробляється на заводі у м. Фастові.

Європа

KREISEL в Європі

KREISEL займає лідируючі позиції на ринку виробників сухих будівельних сумішей в 5 країнах.

Події та заходи

Наразі немає запланованих подій чи заходів.

 

 

 

Членство та нагороди

IQ Energee.jpg
KREISEL UA Вибір року.jpg
EBA 2.jpg

Програма IQ еnergy

Членство

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України. Системи утеплення фасадів KREISEL включенні в каталог програми.

Вибір України 2017

нагорода

У результаті дослідження методом ІССА-50 (Congress and Convention Association at 50), серед підприємств в Україні, ТОВ "КРАЙЗЕЛЬ-БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ" було нагороджено "Вибір України 2017"

Європейська Бізнес Асоціація

Членство

Європейська Бізнес Асоціація найбільш впливове та найчисельніше об’єднання бізнесу в Україні. З 2017 року ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ» член даного обєднання.