KREISEL- надійний Партнер для Ваших Проєктів

KREISEL - провідний виробник та постачальник будівельних матеріалів та систем, який за 50 років з початку свого заснування, перетворився від  німецького сімейного підприємства у міжнародну групу підприємств  із сучасним виробництвом та високоякісною продукцією, перевіреною часом.

Усі наші дії і плани направлені на побудову довгострокових рівноправних партнерських відносин з нашими клієнтами та  партнерами. Підтримання таких відносин забезпечується за допомогою постачання високоякісних продуктів виготовлених за німецькими рецептурами з використанням сировинних компонентів європейського виробництва, суворим дотриманням технологічного процесу виготовлення і контролем якості сировинних компонентів і готової продукції. Наші спеціалісти завжди готові надати компетентну технічну консультацію та фахову підтримку у будівельних проектах.

Маючи понад 600 співробітників, 10 заводів, представництва у 9 країнах Центральної та Східної Європи KREISEL намагається бути ближче до своїх клієнтів і їх потреб. Окрім того,  KREISEL належить до німецького концерну FIXIT GUPPE, який робить великий акцент на розробку та впровадженні сучасних, інноваційних та висококваліфікованих рішень з акцентом на діджиталізацію.

Місія та Цінності

Наша Місія та Цінності

Познайомтеся з нами ближче! KREISEL - компанія з багаторічною історією та досвідом.

ТОП новини

НОВИНИ

Читайте новини про KREISEL в сучасних каналах соціальних мереж та пресі.

Будівельна галузь

ТМ KREISEL

Пізнай нас ближче! KREISEL - це бренд з багаторічною історією та досвідом.

Наші цінності

Compliance політика FIXIT GRUPPE

Дотримання законодавства, а також суворе дотримання правил є частиною основних цінностей і принципів нашої компанії.

АКАДЕМІЯ

АКАДЕМІЯ KREISEL

Охоче ділимося набутими знаннями та досвідом.

Місцерозташування

Україна

KREISEL в Україні

В Україні продукція KREISEL виробляється на заводі у м. Фастів.

Європа

KREISEL в Європі

KREISEL займає лідируючі позиції на ринку виробників сухих будівельних сумішей в 5 країнах.

Події та заходи

Наразі немає запланованих подій чи заходів.

 

 

 

Членство та нагороди

Програма IQ еnergy

Членство

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України. Системи утеплення фасадів KREISEL включенні в каталог програми.

Вибір України 2017

нагорода

У результаті дослідження методом ІССА-50 (Congress and Convention Association at 50), серед підприємств в Україні, ТОВ "КРАЙЗЕЛЬ-БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ" було нагороджено "Вибір України 2017"

Європейська Бізнес Асоціація

Членство

Європейська Бізнес Асоціація найбільш впливове та найчисельніше об’єднання бізнесу в Україні. З 2017 року ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ» член даного обєднання.