Наша Місія та Цінності

Наша Місія та Цінності

Місія компанії KREISEL UKRAINE

З Упевненістю, Послідовністю та Вдячністю

Час, в якому ми живемо, характеризується потрясіннями та радикальними змінами. Окрім постійної адаптації та гнучкої організації, перш за все, необхідна переконлива та послідовна орієнтація компанії:

  • амбітне бачення майбутнього
  • чітка місія та стратегія для її досягнення
  • стабільні цінності, якими ми керуємося

Ми зустрінемо сьогоднішні виклики з упевненістю, послідовністю та визнанням, супроводжувані метою FIXIT GRUPPE.

Наші Цінності

Чотири основні цінності, про які ми розповімо нижче, формують фундамент FIXIT GROUP. Ми прагнемо до Сталого Розвитку в усіх сферах і на всіх рівнях. Разом з компаніями під брендами FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL та RÖFIX ми послідовно узгоджуємо нашу діяльність з цими цінностями.

Задоволені Клієнти та Партнери

Наш успіх залежить від рівня задоволеності наших клієнтів. Саме тому ми робимо все можливе, щоб зберегти їхню довіру в довгостроковій перспективі.

Найвища якість продукції

Ми задовольняємо потреби клієнтів продукцією найвищої якості. При цьому ми спираємося на багаторічний досвід, технічний прогрес та екологічність.

Мотивовані співробітники

Компетентність, відданість справі, креативність і чесність наших співробітників є найважливішими елементами успіху нашої компанії.

Спільне зростання

Ми зосереджені на економічній та ефективній роботі, щоб розвиватися разом з нашими діловими Партнерами.

Збереження цінностей та формування Сталого майбутнього

KCB

Сталий Розвиток у фокусі

Корпоративна соціальна відповідальність

Сталий Розвиток у розумінні корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) є центральною темою нашого часу. KREISEL відповідає на цей виклик і бере на себе соціальну відповідальність.

Цінності

Збереження цінностей

Збереження цінностей

Ми маємо багаторічний досвід у розробці та виробництві інноваційних будівельних матеріалів. Це гарантує, що будівлі зберігають свою цінність - вчора, сьогодні і в майбутньому.

Майбутнє

Будівельні матеріали

Формування майбутнього

Завдяки нашим інноваційним системам ізоляції ми вже робимо ефективний внесок у скорочення викидів CO2. У майбутньому ми продовжимо розширювати цей потенціал і створювати індивідуальні рішення для мінливого попиту.