Сталий розвиток у галузі корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) є одним з найважливіших питань нашого часу. FIXIT GROUP відповідає на цей фундаментальний виклик і бере на себе зобов‘язання щодо соціальної відповідальності в цьому відношенні. Разом з брендами FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL та RÖFIX ми послідовно впроваджуємо наші стратегії та дії. При цьому ми також керуємося рекомендаціями Глобального договору ООН, який містить 10 основних принципів та діємо відповідно до міжнародно визнаних критеріїв ESG.

КСВ

Сталий Розвиток

Корпоративна соціальна відповідальність

FIXIT GRUPPE виступає проти дискримінації, просуває рівні можливості для всіх співробітників та підтримує можливість поєднання кар‘єри та сімейного життя.

ESG

Критерії ESG

Основа нашої діяльності

FIXIT GRUPPE використовує критерії ESG як інструмент для управління та моніторингу своєї діяльності у сфері сталого розвитку.

Наші цілі

FIXIT GRUPPE вже має негативний баланс викидів парникових газів* та, отже, не чинить шкідливого впливу на клімат. Для подальшого покращення та підвищення сталого розвитку реалізуються такі цілі:

Як провідний європейський розробник і виробник будівельних матеріалів у Європі, ми вже успішно робимо свій внесок у зниження викидів CO2 за допомогою наших інноваційних фасадних та ізоляційних систем. Ми продовжимо розвивати цей потенціал і створювати індивідуальні рішення для попиту, що змінюється. Діджиталізація в масштабах компанії і використання нових технологій, безумовно, допоможе нам досягти цієї мети.
Хансвіллі Єнке, CEO FIXIT GRUPPE

Наші проблеми

Сталий Розвиток у діалозі

Жодна інша тенденція нашого часу не є настільки складною, настільки вимогливою й непередбачуваною, як тема сталого розвитку.

Наша місія

Утеплення-ключ до зменшення викидів CO2

Утеплення є ключем до зменшення викидів парникових газів протягом життєвого циклу будівель.

Продукція FIXIT GRUPPE має високу соціальну цінність для сталого розвитку.

> 90%
Упаковка, оптимізована для викидів парникових газів

> 30%
Інвестиції в дослідження та розробки екологічно чистих продуктів

Сталий Розвиток у FIXIT-GRUPPE

Для досягнення цілей сталого розвитку всі заходи FIXIT-GRUPPE реалізуються разом із ключовими завданнями, а також визначаються конкретні проєкти. При цьому необхідно враховувати національну специфіку.