KREISEL - ваш працедавець

Ми пропонуємо

Партнерську співпрацю

Нам дуже важливі щирі та довірливі відносини. Наше керівництво лояльне до своїх працівників, завжди готове їх вислухати та пропагує конструктивну культуру зворотнього зв'язку.

Дружню атмосферу

Наша мета - працювати вільно й невимушено у комфортних умовах. Ніякого перевантаження або перенапруження працівників, з можливістю у будь-який час задати питання колегам чи керівництву.

Навчання та професійний ріст

Основна увага приділяється спільному розвитку як компанії, так і її працівників. Ми стараємось своєчасно розгледіти потенціал наших співробітників і допомогти їм його появити та вдосконалити.

Комфортні умови праці

Ми не нехтуємо соціальними питаннями. Окрім спільних святкувань компанії, ми пропонуємо нашим працівникам хороше медичне страхування, безкоштовні напої, обіди за спеціальною корпоративною цінною.

Наші працівники - це наше найцінніше надбання

Успіх нашої компанії складається із зусиль усіх співробітників. Саме завдяки їхньому професіоналізму, творчим ідеям, відданості та вмінню працювати в команді нам вдається досягати поставлених цілей та рухатись вперед.

Згідно з прийнятою нами філософією, саме людський потенціал є основою успіху нашої компанії. Тому ми надаємо великого значення правильному відбору кандидатів. Нашою метою є створення комфортних умов праці, в яких кожний співробітник має можливість максимально реалізувати себе в професійному плані і при цьому оптимально застосувати свій потенціал.

Якщо Ви – людина, яка любить виклики, хочете розвиватися і крок за кроком йдете до досягнення поставлених цілей, приєднуйтеся до нашої команди. Ми гарантуємо конкурентні умови працевлаштування, привабливі доходи, роботу в молодій і динамічній команді, можливість безперервного розвитку, навчання в країні й за кордоном.

Надсилайте своє резюме з назвою вакансії в темі листа на електронну адресу:elena.kobzareva@kreisel.ua

 

Будемо раді вітати Вас в нашому дружньому колективі!

 

На даний момент немає відкритих вакансій
ONLINE

ЛЕГКО ТА ШВИДКО

Станьте частиною нашої команди!

Подайте вашу заявку легко та швидко, використовуючи нашу електронну форму. Тут Ви можете також завантажити свої особисті документи: супровідний лист, резюме, сертифікати.