KREISEL - ваш працедавець

Ми пропонуємо

20200219_kreisel_icon_blau_button_verlässlichkeit_260x260.png

Партнерську співпрацю

Нам дуже важливі щирі та довірливі відносини. Наше керівництво лояльне до своїх працівників, завжди готове їх вислухати та пропагує конструктивну культуру зворотнього зв'язку.

20200219_kreisel_icon_blau_button_arbeitszeit_260x260.png

Дружню атмосферу

Наша мета - працювати вільно й невимушено у комфортних умовах. Ніякого перевантаження або перенапруження працівників, з можливістю у будь-який час задати питання колегам чи керівництву.

20200219_kreisel_icon_blau_button_fortbildung_260x260.png

Навчання та професійний ріст

Основна увага приділяється спільному розвитку як компанії, так і її працівників. Ми стараємось своєчасно розгледіти потенціал наших співробітників і допомогти їм його появити та вдосконалити.

20200219_kreisel_icon_blau_einarbeitung_260x260.png

Комфортні умови праці

Ми не нехтуємо соціальними питаннями. Окрім спільних святкувань компанії, ми пропонуємо нашим працівникам хороше медичне страхування, безкоштовні напої, обіди за спеціальною корпоративною цінною.

Наші працівники - це наше найцінніше надбання

Успіх нашої компанії складається з зусиль усіх співробітників. Саме завдяки їхньому професіоналізму, творчим ідеям, відданості та вмінню працювати в команді нам вдається досягати поставлених цілей та рухатись вперед.

Згідно з прийнятою нами філософією, саме людський потенціал є основою успіху нашої компанії. Тому ми надаємо великого значення правильному відбору кандидатів. Нашою метою є створення комфортних умов праці, в яких кожний співробітник має можливість максимально реалізувати себе в професійному плані і при цьому оптимально застосувати свій потенціал.

Якщо Ви – людина, яка любить виклики, хочете розвиватися і крок за кроком йдете до досягнення поставлених цілей, приєднуйтеся до нашої команди. Ми гарантуємо конкурентні умови працевлаштування, привабливі доходи, роботу в молодій і динамічній команді, можливість безперервного розвитку, навчання в країні й за кордоном.

Надсилайте своє резюме з назвою вакансії в темі листа на електронну адресу: eduard.dovgan@kreisel.ua.
 

Будемо раді вітати Вас в нашому дружньому колективі!

 

Strona_orientacja na klienta-jpg.jpg
ONLINE

ЛЕГКО ТА ШВИДКО

Станьте частиною нашої команди!

Подайте вашу заявку легко та швидко, використовуючи нашу електронну форму. Тут Ви можете також завантажити свої особисті документи: супровідний лист, резюме, сертифікати.