FIXIT GRUPPE - бідівельні матеріали та системи

П’ять марок - одна філософія

З вересня 2006 р. FIXIT GRUPPE виступає як материнська, об’єднуюча організація для п'яти марок будівельних матеріалів FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL та RÖFIX.
Маючи 68 локацій у 19 європейських країнах та близько 2500 співробітників, FIXIT GRUPPEє одним із провідних постачальників систем у галузі будівельних матеріалів. Завдяки інноваційним продуктам, акценту на якість продукції і постійно зростаючим виробничим потужностям групі вдалося забезпечити вагому частку ринку. Обмін багаторічним досвідом та спеціальними знаннями в сферах: теплоізоляції, екологічних реконструкцій, будівельних хімічних розчинів, дозволяє компаніям групи забезпечити своїх замовників та клієнтів оптимальними рішеннями для їх проектів.

 

Орієнтація на майбутнє

Те, що почалось як сімейний бізнес будівельних матеріалів перетворилося, після десятка років інтенсивного розвитку, в потужний європейський концерн. Співробітники FIXIT GRUPPE координують інтернаціональні проекти та завдання. При цьому відбувається цінний обмін досвідом та активізується міжнародне співробітництво.

Основним завданням FIXIT GRUPPE є підтримка всіх брендів та компаній у різних країнах. Центральні відділи, такі як дослідження та розробка (R&D), маркетинг та ІТ координують,  об'єднують та задають напрямок робіт для країн та брендів. Також такі напрямки як логістика, технічні потужності, фінанси та контроль координуються централізовано.