Збереження цінностей для наших Клієнтів і Суспільства

Збереження історичних пам'яток, нове будівництво, реставрація мостів або реконструкція будівель - компанія KREISEL має багаторічний досвід в обслуговуванні нерухомості та інфраструктури по всій Німеччині. Завдяки цьому досвіду ми захищаємо матеріальні цінності, зберігаємо капітал і зменшуємо знос цінних активів.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЦІННОСТЕЙ

Захист клімату в будівлях

Ми працюємо на засадах Cталого Розвитку і виробляємо будівельні матеріали та системи для фасадів, стін і підлог, що задають тенденції. Таким чином, ми робимо цінний внесок для наших клієнтів, наших співробітників і суспільства.

Ми думаємо не лише про себе, а й про навколишнє середовище. При цьому наші дії мають бути зосереджені на всіх аспектах захисту навколишнього середовища, а не лише на захисті клімату.

 

 

Спеціальні матеріали

Збереження цінностей

Захист інфраструктури

Окрім класичного асортименту продуктів і систем для будівельної галузі, KREISEL також пропонує численні бетони для використання в цивільному будівництві, садівництві, ландшафтному дизайні та будівництві доріжок. Сфери застосування варіюються від масштабного будівництва мостів і тунелів до простих робіт із забезпечення безпеки та складних ремонтних робіт.

 

Референтні об'єкти

Збереження цінностей

Лабораторія-будівельний майданчик

KREISEL є лідером у сфері реконструкції та ремонту. Ми пропонуємо широкий асортимент для фасадів, стін і підлоги, який відповідає найвищим вимогам якості і використовується в різних сферах. Наші референтні об'єкти дають уявлення про сучасні сфери використання будівельних матеріалів.

Хай щастить

Життєві цінності

Ми в KREISEL

Успіх нашої компанії - це, перш за все, заслуга наших співробітників, які віддано та компетентно досягають поставлених цілей. Спільні цінності є основою для якості, інновацій та конкурентоспроможності.