KREISEL- надійний Партнер для Ваших Проєктів

Академія KREISEL

Компанія KREISEL постійно працює над розвитком нових продуктів та вдосконаленням існуючих, а набутими знаннями й досвідом охоче ділиться зі своїми Клієнтами та Партнерами.

У квітні 2018 року відчинив свої двері Навчальний Центр компанії «Академія KREISEL» у м. Фастові. Ми дбаємо не лише про якість продукції, але і піклуємось про результат після використання, наскільки якісно та правильно виконуються роботи.

Навчання в Академії KREISEL складається з трьох частин:

Перша частина - проведення екскурсії по Заводу KREISEL для ознайомлення з повним виробничим процесом СБС і РБС та демонстрацією новітніх європейських технологій. Екскурсія також включає відвідування двох сучасних лабораторій з розробки нових продуктів та контролю якості, розташованих на території заводу.

Друга частина – теоретична, під час якої, проводиться ознайомлення з асортиментом продукції ТМ KREISEL, особливостями, перевагами та новинками.

Третя частина – практична, де приділяється увага технологічним особливостям роботи з матеріалами ТМ KREISEL. Під час демонстрації роботи з матеріалами співробітники діляться власним практичним досвідом та дають змогу спробувати власноруч.

Акцент навчання робиться на індивідуальних потребах слухача – від керівників компаній, фахівців з продажу до будівельників.

Першочергове завдання навчального центру Академії KREISEL полягає у наданні якісної сервісної підтримки нашим Клієнтам та Партнерам.

Отримати додаткову інформацію про семінари та/або записатися на навчання можна, звернувшись до наших технічних спеціалістів за  ПОСИЛАННЯМ.

Ми завжди раді вітати Вас в Академії KREISEL!

 

НАШІ КОНТАКТНІ ДАНІ:

Академія «KREISEL»
Завод KREISEL
вул. Андрія Шептицького,1
08500, м. Фастів
тел.: +38 (045) 656 0683
факс: +38 (045) 656 0683
marketing@kreisel.ua