Штукатурки декоративні

Декоративні штукатурки відіграють дуже важливу роль в системах утеплення. Вони являють собою не лише індивідуальне дизайнерське рішення, але й захищають фасад від зовнішніх факторів впливу. Тому рекомендуємо з відповідальністю поставитись до вибору декоративної штукатурки, відповідно до умов місцевості, де вона буде застосована. Гарним рішенням є полімерні штукатурки на основі силіконових смол, наприклад KREISEL 031 Штукатурка фасадна силіконова, яка  володіє властивістю самоочищення, тому фасад не потребує оновлення протягом багатьох років.


На формування вдалого дизайну фасаду впливає колір штукатурки та її структура. Основна палітра кольорів KREISEL COLOR DESIGN налічує 380 кольорів. Клієнтам на вибір пропонуються два варіанти структур: «Баранець» та «Короїд» з різним розміром фракції (1,0 мм; 1,5 мм; 2,0 мм; 3,0 мм).

 Для особливо вимогливих та креативних клієнтів ми пропонуємо структурну полімерну штукатурку KREISEL 055 Бетон архітектурний, за допомогою якої можна отримати, практично, будь-яку структуру. Наш асортимент декоративних штукатурок містить також і  мозаїчну штукатурку KREISEL 051, яка надасть кожному фасаду свою особливу «ізюминку».