KREISEL- системи утеплення фасадів

Починаєте модернізувати чи будувати будинок?


Правильна теплоізоляція фасаду є найголовнішим завданням для створення здорової та комфортної оселі. Утеплення зовнішніх стін допомагає краще зберегти тепло взимку і врятувати від спеки влітку.

Тому варто подбати про надійно виконану систему утеплення. Наявність теплоізоляції впливає на комфортність перебування у приміщенні, а якісні матеріали зменшать витрати на опалення.

Для того, щоб інвестиція була ефективною та принесла очікувану економію, необхідно правильно підібрати високоякісні матеріали, з яких складається система теплоізоляції та професійно виконати роботу.

 

Як вибрати систему утеплення?

Найбільш важливими є три фактори. Перше – тип утеплювача, друге – тип об’єкту (багатоповерховий будинок чи котедж, житлова, адміністративна або промислова споруда) та розмір запланованих інвестицій.

Найпоширенішими матеріалами для теплоізоляції є: пінополістирол та мінеральна вата. В залежності від вибраного типу утеплювача ми пропонуємо нашим Клієнтам надійні Системи утеплення KREISEL.

Пінополістирол є найбільш часто використовуваним матеріалом в системах теплоізоляції. Легко обробляється. Має дуже хороші теплоізоляційні властивості, особливо графітові різновиди.

Для фінішної обробки системи на базі пінополістиролу пропонуємо використовувати мінеральну штукатурку KREISEL P100 Декоративна мінеральна штукатурка фасадна баранець,біла та KREISEL 001 Фарба фасадна акрилова або KREISEL 005 Фарба фасадна силіконова егалізаційна.

На основі пінополістиролу:

Мінеральна вата є негорючою, що робить її незамінною при утепленні адміністративних, оздоровчих та житлових споруд підвищеної поверховості та паропроникною, тому інші компоненти системи також повинні характеризуватися цією властивістю. Для фінішної обробки системи на основі мінеральної вати ми можемо використовувати будь-який вид декоративної штукатурки KREISEL 031 Штукатурка фасадна силіконова або KREISEL 040 Штукатурка фасадна силікат-силіконова.

На основі мінеральної вати:

Варіант утеплення потрібно вибирати під кожен випадок індивідуально, адже від цього залежить вартість матеріалу і робіт, складність монтажу і естетичність фасаду. Перед вибором матеріалу та встановленням будь-якої системи рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями та враховувати всі особливості конкретної конструкції та кліматичних умов.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших регіональних представників Контакти.