Інформація про захист персональних даних FIXIT GRUPPE


Відповідальність за обробку персональних даних покладається на:


ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»
03150 Kиїв
вул. Велика Васильківська 55 Г
тел.: +38 044 200 3821
факс: +38 044 200 3822
E-mail:info@kreisel.ua

Персональні дані
Ви можете завжди скористатися нашими онлайн-сервісами без розголошення своєї особи та без надання особистих даних. Однак ви можете добровільно надати персональні дані,зокрема інформацію про вашу особу, ім'я та прізвище, країну проживання, номер телефону або адресу електронної пошти.


Мета та правова основа обробки даних
Конфіденційність наданої інформації є нашим найвищим пріоритетом. Відповідна обробка ваших персональних даних відбувається на підставі вашої згоди, наданої під час повідомлення через Форму зворотнього зв’язку (стаття 8 Закон України «Про захист персональних даних»). Ми також обробляємо ваші персональні дані в тій мірі, в якій це необхідно для виконання юридичних зобов'язань. Це стосується, зокрема, повідомлення про випадки, пов'язані з кримінальним правом, конкурентним правом і трудовим правом.


Розкриття персональних даних
FIXIT GRUPPE працює на міжнародному рівні і має представництва в різних країнах Європейського Союзу та за його межами. Доступ до збережених даних можуть мати лише спеціально уповноважені особи всередині компанії. Якщо це необхідно для досягнення вищезазначеної мети, спеціально уповноваженим особам наших дочірніх компаній також може бути дозволено проводити перевірку. Це особливо стосується випадків, коли ваше повідомлення розслідується в певній країні. Усі особи, уповноважені на перевірку даних, зобов'язані зберігати конфіденційність. Для виконання вищезазначеної мети може виникнути необхідність передати ваші персональні дані зовнішнім сторонам, таким як юридичні фірми, кримінальні органи або антимонопольні органи, в межах або за межами Європейського Союзу. Якщо ми передаємо ваші персональні дані в межах групи або за її межі, єдиний рівень захисту даних забезпечується за допомогою внутрішніх положень про захист даних та/або відповідних договорів. У всіх випадках відповідальність за обробку даних залишається за компанією.


Час зберігання
Ми зберігаємо персональні дані лише стільки, скільки необхідно для обробки вашого запиту або поки ми маємо законний інтерес у збереженні ваших персональних даних. Зберігання також може відбуватися, якщо це передбачено європейським або національним законодавством з метою дотримання юридичних зобов'язань, таких як зобов'язання щодо збереження даних. Після цього всі персональні дані будуть видалені, заблоковані або анонімізовані.


Ваші права
Якщо ви надали персональні дані, ви маєте право на інформацію, виправлення та видалення ваших персональних даних. Ви також можете обмежити обробку або вимагати, щоб вони були передані іншій відповідальній стороні. Крім того, ви маєте право в будь-який час заперечити проти обробки персональних даних, що стосуються вас, на підставах, пов'язаних з вашою конкретною ситуацією. Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду. Відкликання згоди не впливає на законність обробки, здійсненої на підставі згоди до моменту відкликання. За загальним правилом, згоду можна відкликати лише протягом одного місяця з моменту отримання повідомлення, При цьому необхідно вказати місце зберігання, тип даних, мету обробки, особу відповідальної особи та, якщо це передбачено законом, особу, яка повідомила, щоб більше не було можливості припинити обробку або видалити дані, що ідентифікують особу. Період відкликання також може бути скорочений у разі необхідності негайного втручання органу влади або суду.

Статус інформації про захист даних: вересень 2023 року

 

 

Інформація про захист персональних даних Fixit Gruppe
pdf
150 KB