Стяжки та вирівнювальні суміші

Стяжки та вирівнювальні суміші

Вирівнювання підлоги - один з найперших, найскладніших і трудомістких процесів ремонту. Використання сучасних будівельних матеріалів дозволяє істотно скоротити час виконання робіт та трудомісткість процесу. Тому дуже важливо правильно підібрати суміш, оскільки від цього залежить кінцевий результат. При виборі слід враховувати: тип приміщення (сухі, вологі, опалювальні чи ні), всередині або зовні приміщення плануєте використовувати суміш, спосіб нанесення суміші (ручний або механізований). Чи планується система «тепла підлога». Також пам'ятайте, що для різних стадій вирівнювання підлоги застосовуються різні суміші.

Вирівнюючі суміші для підлоги можна розділити на стяжки і нівелюючі маси:

Стяжки – це товстошарові покриття для вирівнювання значних нерівностей поверхні, що дозволяє одержати високу якість поверхні, на яку в подальшому можливо робити укладання не тільки плитки, але і будь-які інші підлогові покриття (паркет, ламінат тощо).

Облаштування за допомогою нівелюючих мас, у порівнянні зі стяжками, відрізняється меншою трудомісткістю і дозволяє домогтися більш гладкої поверхні, яка повністю придатна під подальше укладання тонкошарових покриттів таких як лінолеум, ламінат або ковролін.