Штукатурні суміші стартові та універсальні

Штукатурні суміші стартові та універсальні

Штукатурні суміші в першу чергу призначені  для базового вирівнювання, тобто для усунення значних перепадів і підготовки поверхні до нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів, шпаклювання чи облицювання плиткою.


За складом штукатурні суміші можна розділити на гіпсові та цементні. Перші використовуються виключно для внутрішніх робіт в сухих, теплих приміщеннях. Цементні та цементно-вапняні можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, адже вони здатні протистояти впливу вологи, температурних перепадів та стійкі до мікробіологічної корозії.


Цементно-вапняні штукатурки для ручного та механічного нанесення водонепроникні, тому вони підходять для всіх типів вологих приміщень. Деякі штукатурні суміші, які входять у наш асортимент, є також морозостійкими, а тому ідеально підходять для зовнішнього використання (KREISEL 501 Машинна штукатурка стартова цементно-вапняна та KREISEL 502 Машинна штукатурка стартова цементно-вапняна).


Підготовка основи - дуже важливий фактор для легкості нанесення та високої якості кінцевого покриття. Ми пропонуємо ґрунтувальні засоби для всіх типів основ та умови, в яких проводяться фінішні роботи.