Інвестиції німецьких компаній в український бізнес

Повоєнне відновлення: шанс для розвитку іноземних інвестицій.

Вже понад рік триває війна, а інвестиції в український бізнес продовжують надходити.


Німецький концерн FIXIT GRUPPE, до складу якого входить компанія ТОВ «Крайзель - Будівельні матеріали Україна», ще в літку 2021 року розпочала будівництво одного з найвисокотехнологічних заводів на території Європейського Союзу – у Львівській області с. Піски. Це вже другий завод, який представлятиме компанія KREISEL на території України. Новий завод буде найпотужнішим серед заводів-виробників сухих будівельних сумішей в Україні потужністю 400 тис. тон на рік (2 виробничі лінії).

«Це говорить про те, що наші німецькі партнери бачать перспективу в розвитку і будують надсучасний високоефективний завод, який буде виробляти високоякісну продукцію на території України» - наголосив в інтерв’ю Deutsche Welle Генеральний директор ТОВ «Крайзель - Будівельні матеріали» пан Андрій Бойко.
За його словами, саме KREISEL має достатній досвід, як європейська компанія та зможе допомогти відновити Україну після завершення війни.

Загальна вартість інвестицій на будівництво нового заводу оцінюється приблизно у 12 мільйонів євро.
Новий високотехнологічний завод має запрацювати вже наступного року і буде входити в трійку найбільших виробництв групи компаній FIXIT GRUPPE.


Ключовим моментом в процесі інвестування стало запровадження німецьким урядом механізму страхування воєнних ризиків для німецьких інвесторів і торговельних компаній – у рамках Програми інвестиційних гарантій.
Компанія KREISEL Україна першою отримала гарантії страхування від уряду Німеччини. Ця страховка покриватиме всі ризики, пов’язані з війною.

Як відзначив Міхаель Краус, Регіональний директор Східної Європи FIXIT GRUPPE, на сьогоднішній день все більше німецьких компаній хочуть отримати таку страховку, що є позитивним сигналом для інвесторів щодо майбутнього в Україні.

Подивитись повне інтерв’ю та дізнатись подробиці щодо деталей будівництва надсучасного заводу СБС KREISEL можна за посиланням youtu.be/2MN8ySQqOxg