Як зберегти комфортний мікроклімат в оселі. Переваги систем утеплення від KREISEL

Правильна теплоізоляція фасаду є найголовнішим завданням для створення здорової та комфортної оселі. Утеплення зовнішніх стін допомагає краще зберегти тепло взимку і врятувати від спеки влітку. Наявність теплоізоляції впливає на комфортність перебування у приміщенні та зменшує споживання теплової енергії.

Переваги систем утеплення ТМ KREISEL:

Комфорт

Завдяки наявності системи теплоізоляції стабілізується внутрішній мікроклімат та температура у приміщенні. Будівлі, де ми живемо або працюємо, повинні мати комфортну температуру для перебування незалежно від реальних погодних умов зовні.

Енергоефективність

Улаштувавши правильну систему теплоізоляції ви зможете заощаджувати до 50% витрат на опалення та кондиціонування. Оптимальна теплоізоляція фасаду сприяє регулюванню конвекції та вологості повітря.

Заощадження

Значно скорочуються витрати на матеріали при будівництві та реставрації будівель завдяки невеликій товщині конструкції, що дозволяє зберегти значну корисну площу приміщенні.

Універсальність

Систему утеплення фасадів можливо улаштувати практично на будь-який фасад. Серед представлених систем та широкого асортименту продукції ТМ KREISEL ви можете знайти для себе найліпший та найвигідніший варіант.

Захист

Завдяки наявності скріпленої системи теплоізоляції конструкція будівлі захищена від руйнівних атмосферних та температурних впливів, внаслідок чого збільшується термін служби опорних конструкцій будівлі.

Легкість конструкції

Невелика вага системи теплоізоляції не дає великого навантаження на несучі конструкції та фундамент, що дає змогу використовувати їх при багатоповерховому будівництві.

Звукоізоляція

Якісні системи теплоізоляції забезпечують додаткову звукоізоляцію будівлі, а також легко витримують природні та незначні експлуатаційні деформації будівлі.

Краса

Системами теплоізоляції ТМ KREISEL дозволяють використовувати безліч варіантів структур, товщин та кольорів для фінішного декоративного покриття. Це необмежений простір для будь-яких дизайнерських рішень. А завдяки привабливому зовнішньому вигляду фасаду та зниженню споживання електроенергії підвищується ринкова вартість оселі.

Правильно зроблена теплоізоляція будівлі – це не тільки правильно підібраний утеплювач, але й професійна будівельна хімія. У пропозиції бренду Kreisel ви знайдете готові системи теплоізоляції, що дозволить виконати ефективну та якісну теплоізоляцію як нових, так і старих будівель. На нашому сайті ви зможете знайти широкий асортимент продукції Kreisel, в тому числі ґрунтовки, декоративні фарби та штукатурки, необхідні для термомодернізації будинку.

Ви також можете розраховувати на підтримку наших консультантів у будь-який час, звернувшись до нас за вичерпною консультацією.