Як правильно приклеїти пінополістирольний утеплювач?

Для якісного приклеювання пінополістирольного утеплювача по-перше потрібно якісно підготовити основу.

Основа повинна бути міцною (не нижче міцності покриття), без видимого руйнування та відшарування, очищеною від, пилу, бруду, мастил, жиру, моху, напливів бетону та розчинів.

Неміцні та нестабільні ділянки основи слід видалити. В залежності від умов поверхню основи очистити механічним чином (металева щітка, перфоратор, кутова шліфмашина і т.п.), та/або промити водою під тиском і дочекатися повного висихання. Водопоглинаючі основи заґрунтувати засобом KREISEL 301 Ґрунтовка глибокого проникнення

Потім потрібно приготувати клей.

Для приклеювання можливо використовувати клей KREISEL 205 Котедж Клей для приклеювання мінераловатних та пінополістирольних плит,KREISEL 215 Котедж Клей для приклеювання та армування мінераловатних та пінополістирольних плит, Expert TF05, Expert TF15, Nanofix F25 для котеджів та KREISEL 210 Об'єкт Клей для приклеювання пінополістирольних плит, KREISEL 220 Об'єкт Клей для приклеювання та армування пінополістирольних плит, Expert TF20, Expert TF25, Nanofix F21 та Nanofix F22 для інших будівель. Клей змішати з відповідною кількістю води згідно технічного опису та перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху масу слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування могло відбутися розшарування складових компонентів. Підготовлена клейова суміш наноситься на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит до різних основ (нерівності до 5 мм) застосовується суцільний метод нанесення клейової суміші. Підготовлена суміш розподіляється по плиті утеплювача тонким шаром в достатній кількості. Після чого нанесений шар необхідно вирівняти зубчастою стороною шпателя (з розміром зуба не менше ніж 10х10 мм). При нерівних основах (нерівності від 5 до 15 мм) клейову суміш нанести смугово-маяковим методом. Суміш нанести по периметру плити утеплювача смугами шириною 4-5 см, сформованими у вигляді призми, при цьому смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб при приклеюванні плит не утворювались повітряні пробки. На решту поверхні плити нанести від двох до шести точок (маяків) розчинової суміші діаметром 10-12 см. Товщина нанесення смуг та маяків розчинової суміші повинна бути такою, щоб приклеювання плити відбулося як по периметру, так і в середній її частині. Потім плиту встановити в монтажне положення та притиснути так, щоб отримати рівну площину зі вже змонтованими плитами. Плити приклеювати, щільно стикуючи між собою та уникаючи збігу вертикальних швів. Надлишок клейової суміші слід видалити. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні до основи не менше ніж на 60 % від своєї площі. Технологічна перерва до проведення подальших робіт не менше ніж 3 доби з моменту приклеювання плит. Ізоляційні плити необхідно додатково закріпити фасадними дюбелями.

Якщо ми не повністю відповіли на Ваше запитання зверніться до наших технічних консультантів