Поради при виборі інтер'єрної фарби

При виборі інтер'єрних фарб слід враховувати такі показники:


Покривність

Здатність фарби в один шар перекрити основу. Тестують цей параметр на зразку чорно-білого кольору. Матеріал наносять до тих пір, поки не зникнуть межі між білими та чорними ділянками. З отриманих даних, визначається величина витрати фарби. З цього випливає, що нормативна витрата фарби та покривності взаємопов'язані. Чим більше квадратних метрів пофарбовано з одного літра фарби, тим фарба економніша.

Нормативна витрата

Ця характеристика вказує на вагу (кількість) лакофарбового матеріалу, необхідного для зафарбовування одного квадратного метра або кількість квадратних метрів, для фарбування яких знадобиться один літр. Задається дана характеристика по підготовленій та гладкій поверхні. Якщо фарба водоемульсійна, штукатурка має бути гладкою і добре поґрунтованою. Характеристика орієнтовна, оскільки неможливо передбачити реальну витрату фарби через різні фактори, які не підконтрольні виробнику матеріалу. До таких факторів можна віднести шорсткість і поглинання поверхні, кваліфікацію маляра, застосовуваний інструмент та багато іншого.

Стійкість до миття

Крім цього, дана характеристика вказує на стійкість до мокрого тертя, а значить, на міцність плівки лакофарбового покриття та швидкість її зношування при частому миття. З цієї причини слід звертати увагу на даний параметр, вибираючи фарбу для стін, оскільки їх доведеться періодично мити. Вибираючи фарбу для стелі можна пропустити цю характеристику, оскільки його простіше пофарбувати заново, ніж помити. Враховуючи сказане, компанія Крайзель випустила KREISEL 011 Фарба інтер'єрна латексна з високою покрівельною здатністю, низькою витратою і вищим першим класом миття. Для якісної підготовки основи ми рекомендуємо використовувати KREISEL 300 Ґрунтовка інтер'єрна.

 

 

Якщо ми не повністю відповіли на Ваше запитання зверніться до наших технічних консультантів