Для чого потрібні гідроізоляційні стрічки?

Невід'ємною частиною будь-яких будівельних, монтажних чи ремонтних робіт є обов'язковий захист стиків елементів конструкцій та технологічних швів від проникнення вологи.

Гідроізоляція стиків та кутів здатна значно продовжити термін служби будь-якого виду конструкцій, а також запобігти появі грибка у важкодоступних місцях при підвищеній вологості у приміщенні. Надійним способом захисту від проникнення вологи є гідроізоляційна стрічка KREISEL PL-3, приклеєна на мастику KREISEL 800 Мастика гідроізоляційна еластична (всередині будинку) або KREISEL 805 Мастика гідроізоляційна високоеластична (всередині та зовні будинку) та вкрита зверху відповідною мастикою.

Виріб є тканиною на основі поліефірів з покриттям з термопластичних полімерів, здатних зберігати гнучкість і еластичність при негативних температурах, що дозволяє використовувати стрічку для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Еластична гідроізоляційна стрічка KREISEL PL-3 призначена для надійної гідроізоляції кутів примикання «стіна-стіна» і «підлога-стіна», при влаштуванні гідроізоляційного покриття, а також може застосовуватися для герметизації деформаційних та компенсаційних швів у будинках.

Застосовується при влаштуванні гідроізоляційного покриття у вологих приміщеннях (душові, ванні кімнати, санвузли), а також при гідроізоляції балконів та терас, басейнів, різних резервуарів тощо.

Якщо ми не повністю відповіли на Ваше запитання зверніться до наших технічних консультантів