НОВИНКА! 020 Штукатурка фасадна cилоксан–силіконова

Раціональне рішення від KREISEL!

Естетичні властивості штукатурних сумішей не є єдиною перевагою при фінішному оздобленні фасаду будинку. Грамотний вибір типу фасадної штукатурки дає можливість досягти бажаного результату-зробити ідеально рівні поверхні, поліпшити звукоізоляційні властивості споруди, захистити від атмосферних впливів.

Раціональне рішення від KREISEL!

KREISEL 020 Силоксан-силіконова штукатурка – це готова до застосування штукатурна маса на базі дисперсії органічних смол, модифікована силоксан-силіконовою емульсією, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок. Служить для ручного виконання декоративного, фінішного, штукатурного шару на бетонних поверхнях, цементно-вапняних і гіпсових штукатурках, а також на армованому шарі в системах утеплення KREISEL КОТЕДЖ та KREISEL ОБ’ЄКТ по мінеральній ваті. Застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Основні переваги:

☑ Довговічність - найголовніший плюс силоксан-силіконової штукатурки. Термін служби фасадного покриття, яке завдано з дотриманням технології, становить до 15 років і більше.

Паропроникність - дозволяє стінам «дихати», завдяки чому всередині фасаду не накопичується конденсат.

Стійкість до атмосферних впливів - не страшні жодні перепади температури та атмосферні опади.

Антистатична – компоненти, що входять до складу штукатурки, не тільки не «притягує» пил, а й має здатність самоочищатися, відштовхувати бруд.

Міцність - високостійка до механічних пошкоджень: ударів та подряпин.

Стійкість до ультрафіолету - колір фасаду не вигоряє під впливом сонячних променів та зберігає свою насиченість довгі роки.

В залежності від вмісту та розміру зерна мінерального заповнювача, можливе отримання фактур «короїд» та «баранець». Тонується згідно кольорової палітри KREISEL.

Для тонування доступні дві бази – База B (біла)/База D (прозора).

Силоксан-силіконова штукатурка KREISEL 020 має всі найкращі характеристики традиційних сумішей для обробки стін фасадів.

Слідкуйте за новинками на нашому сайті та в соціальних мережах!