Новинка! KREISEL 308 Ґрунт глибокого проникнення професійний гелевий

Нова генерація ґрунтів!

KREISEL 308 Ґрунт глибокого проникнення професійний гелевий - це вдосконалена професійна ґрунтовка, створена для підготовки та зміцнення поверхні перед нанесенням наступних будівельних робіт, таких як: нанесення дисперсійних фарб, клейових розчинів, фінішних шпаклівок, приклеюванням керамічної плитки або шпалер, нанесенням основи для підлогових покриттів, штукатурення і т.п.

Основні переваги:▶

☑ Гелева консистенція: інноваційна формула гелю запобігає стіканню та розбризкуванню з пензля або малярної щітки під час нанесення, що полегшує роботу на різних поверхнях.

☑ Універсальне використання: продукт призначений як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, тому його можна використовувати в різних умовах.

☑ Посилення та обмеження водопоглинання: ґрунтовка глибоко проникає в основу обмежуючи водопоглинаючу здатність, стабілізує та зміцнює слабкі та нестабільні поверхні, готує поверхню до прийняття наступних шарів оздоблювальних матеріалів.

☑ Економить час та гроші: завдяки гелевій структурі матеріалу можливе одношарове покриття поверхні в залежності від поглинаючої здатності та структури поверхні, а наступні будівельні оздоблювальні роботи можна починати вже через 30 хвилин.

Густина: ≥ 1,02 г/см3

Колір після висихання: прозорий

Час висихання за температури 20(±2) °С: ≤ 2 год

Витрата: ≈ 0,05-0,3 л/м²

Ґрунтувальний засіб KREISEL 308 відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками, надійністю та простотою у використанні.

Слідкуйте за новинками на нашому сайті та в соціальних мережах!